|
In groep sporten is toch veel leuker dan alleen? Je moedigt elkaar aan en bereikt zo hogere doelen. Bij praktijk Len Vande Lanotte kan je kinesessies in groep volgen. Deze sportkine in Gent wil ervoor zorgen dat iedereen elkaar naar een hoger niveau tilt. Het wilt niet zeggen dat je geen persoonlijke begeleiding meer zult krijgen als je kiest voor een groepsles. Ze kinesisten van deze praktijk zorgen er namelijk voor dat iedereen zich thuis voelt en zich honderd percent durft te geven. Wat kan je verwachten van een groepsles?Als je een groeples volgt bij deze sportkine in Gent, zal je werken aan je algemene fysieke gezondheid. Dit doen je door bepaalde bewegingspatronen te gebruiken die de kinesisten van deze praktijk je aanleren. Je leert op een verantwoorde manier bewegen om blessures te vermijden. Deze lessen zijn dan ook perfect toegankelijk voor mensen met een blessure of mensen die terug aan het opbouwen zijn. De groep moedigt je aan om je grenzen te verleggen en de kracht in jezelf terug te vinden. De oefeningen die je krijgt bij deze sportkine in Gent komen uit verschillende sportdisciplines, denk bijvoorbeeld aan dansen of bepaalde gevechtssporten. Het voordeel van deze verschillende soorten oefeningen is dat je je hele lichaam traint. Ontdek de voordelen van sporten in groepKijk je er al naar uit om aangemoedigd te worden door een hele groep en zo je grenzen te verleggen naar nieuwe sportprestaties? Wacht dan niet langer en schrijf je in bij een groepsles van deze sportkine in Gent. Zij werken zeer persoonlijk en gericht op jouw doelen en wensen, ook in groep. Wil je toch liever alleen aan de slag gaan? Dan kan je uiteraard ook kiezen voor een privéles. Tijdens deze les ligt de volledige focus op jou en kan je nog duidelijker werken naar bepaalde doelen. |
| https://www.lenvandelanotte.be/ |
Veelgestelde vragen
Wat zijn de voordelen van groepslessen bij een sportkine?▼
Groepslessen bieden wederzijdse motivatie, hogere doelstellingen en een leuke trainingsomgeving. Je traint je hele lichaam met oefeningen uit verschillende sportdisciplines terwijl je persoonlijke begeleiding krijgt van gekwalificeerde kinesisten.
Kan ik als beginner of met een blessure aan groepslessen deelnemen?▼
Ja, de groepslessen bij Len Vande Lanotte zijn perfect toegankelijk voor iedereen. Je leert verantwoorde bewegingspatronen om blessures te vermijden en kunt rustig opbouwen onder begeleiding van professionele kinesisten.
Hoe verschilt een groepsles van een privéles?▼
Bij groepslessen geniet je van groepsdynamiek en onderlinge motivatie, terwijl je bij privélessen volledige focus krijgt op jouw persoonlijke doelen en specifieke wensen met de kinesist.
Welke soorten oefeningen krijg ik in de groepslessen?▼
De oefeningen komen uit verschillende sportdisciplines zoals dansen en gevechtssporten. Dit zorgt voor een afwisselend trainingsprogramma dat je volledige lichaam ontwikkelt.
Wordt mijn persoonlijke begeleiding niet vergeten in groepslessen?▼
Nee, de kinesisten zorgen ervoor dat iedereen zich thuis voelt en honderd procent durft te geven. Je krijgt ook in groep persoonlijke aandacht en ondersteuning bij het bereiken van jouw doelen.
